88714304 - 09121954330

آجر نمای عمران

شما اینجا هستید : انواع آجر نمای ساختمان

انواع آجر نمای ساختمان
انواع آجر نمای ساختمان

آجر نما ، آجر نمای قزاقی (سنتی)

آجر نمای قزاقی که در شرکت آجر نمای عمران تولید می شود ، نسل جدیدی از محصولات آجرنما می‌باشد که تولید آن به صورت کاملا سنتی است و در تولید آن می‌توان از انواع خاک‌های شیل، رس و نسوز استفاده نمود. کارخانه آجر نمای عمران از اولین تولید کننده‌های آجرنمای قزاقی می‌باشد و به دلیل تنوع رنگ درخاک‌های نسوز و استفاده از نوع نسوز آن جلوه و زیبایی خاصی را برخوردار بوده که به نوعی این محصول جهت استفاده از نماهای داخلی جلوه نابی دارد. کارخانه آجر نمای عمران برای تولید این محصول فقط از خاک نسوز استفاده می‌کند که این امر موجب تنوع رنگ بیشتر و کیفیت بالاتری داشته که به زیبایی و مورد پسند بودن محصول کمک شایانی می نماید. آجر نما ، آجر نما پلاک ، آجر پلاک ، آجر پلاک نیمه : یکی از آجر هایی که در نما از آن استفاده میشود آجر نما به نام آجر پلاک است که استفاده از آچر پلاک به عنوان نما سازی بیرونی ساختمان و همچنین نماسازی داخلی ساختمان ، به دلیل زیبایی بیشتر ، ظرافت کار، هزینه پایین نسبت به سایر مصالح ساختمانی مورد استفاده برای نما سازی ساختمان ، کاربرد فراوانی پیدا کرده است.

آجر نما ، آجر نما پلاک ، آجر پلاک ، آجر پلاک نیمه

جنس آجر نما پلاک از آنجایی که آجر پلاک دارای تنوع رنگی زیادی می باشد، لذا برای ساخت آن نیز از مواد اولیه مختلفی استفاده می شودکه معمولا از خاک رس طبسی و دیگر انواع خاک ها به همراه افزودنی های موثر استفاده می شود.. برای ساختمان های مختلف ، و بسته به نوع محیط قرار گیری آن ، و با در نظر گرفتن سلیقه مشتری ، می توان جنس آجرنما پلاک را مشخص کرد . آجر نما پلاک در واقع نوع خاصی از آجر است که برای زیبا سازی هرچه بیشتر ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر پلاک بنا بر طرح معماری و سلیقه مصرف کننده ممکن است در بخشی از ساختمان و یا در کل نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و موجب زیبایی هرچه بیشتر نمای آن می شود.

رنگ بندی آجر پلاک

زمینه رنگ بندی آجر پلاک بسیار گسترده بوده و با توجه به سلیقه کاربران و جلب رضایت مصرف کننده طیف وسیعی از رنگ بندی ها در آجر پلاک مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ آجرپلاک ممکن است از نارنجی روشن و متمایل به سفید گرفته تا قهوه ای تیره و مایل به سیاه متغیر باشد. تا با نیاز مشتریان را با توجه به نوع ساختمان و شرایط محیطی که در آن قرار گرفته است را فراهم نماید.

آجر نم ، آجر نما ال

آجر نما ال با بهترین کیفیت در شرکت آجر نمای عمران تولید می شود

آجر نما ، آجر نما ال نیمه

آجر نما ال نیمه نیز نوعی دیگر از محصولات ما می باشد

آجر نما ، آجر نما لفتون

مواد اولیه تشکیل دهنده آجر نما که در معادن ما استخراج می شود صددرصد از کانی های طبیعی بوده و با فرمولاسیون اختصاصی ترکیب میشوند

آجر نما ، آجر نما لفتون نیمه

تنوع در ارائه آجر نما ، بخصوص آجر نما لفتون نیمه را در شرکت آجر نمای عمران تجربه کنید

آجر نما ، آجر نما صخره ای

آجر نما به ویژه آجر نمای صخره ای که از مزایای آن پایدار بودن در مقابل شوک های سرما و گرما در مناطق گرمسیر و سردسیراست .

آجرنما ، آجر نما نسوز

جهت تولید این نوع آجر از انواع سنگ‌های نسوز و شاموت استفاده می‌گردد. آجرنمای نسوز شاموتی رنگ‌ها و ترکیبات مختلفی دارد. این نوع آجر ازمقاومت فشاری بالاتری نسبت به دیگر محصولات هم سطحش برخوردار است و تلورانس ابعاد و تابیدگی آجرهای یک کارتن و یا یک محموله بسیار ناچیز است.
کیفیت آجرهای نسوز صنعتی از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است زیرااین آجر ها را در حساس ترین نقاط کوره استفاده میکنند.آجرهای نسوز صنعتی با توجه به مکان مورد استفاده انتخاب می شود و با توجه به این که ویژگی های هر کوره منحصر به فرد است می بایستی براساس نقشه و طراحی قبل انتخاب شود تا از آن بدرستی استفاده شود و همچنین کار آمد باشد. علاوه بر ساخت این آجر، نصب آن نیز امری تخصصی می باشد که باید توسط افراد خبره نصب شود باشد که آشنا یی کامل به این امر را دارا باشد.

شرکت آجر نمای عمران :

شرکت آجر نما ی عمران یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدی در زمینه آجر عمران می باشد. که همیشه سعی در تولید بهترین نوع آجر نما نموده است . آجر نما ، آجر نما قرمز ، آجر نما پلاک ، آجر نما قزاقی ، آجر نما انگلیسی ، آجر نما ال ، آجر نما حصیری از دیگر محصولات شرکت آجر نمای عمران می باشد که توانسته با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز محصولاتی باکیفیت تولید و در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

توضیحاتی در مورد برخی از محصولات: 
آجر نما ، آجر بادبر 
یکی از محصولات آجر نمای عمران آجر باد بر است. آجر بادبر این محصول با کیفیت از شرکت آجر نمای عمران در بسته های 8 عدد در دسترس است .

 

کلمات کلید واژه : آجر نما ، آجر نما چیست ، آجر نما چه کاربردی دارد ، آجر نما در ساختمان ، آجر نما چه نقشی در بنای ساختمان دارد ، آجر نما چه چیدمانی می تواند بگیرد ، آجر نما باعث زیبایی نمای ساختمان می شود ، آجر نما در داخل ساختمان هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، مقالات آجر نما ، آجر نمای عمران 

 

تعداد بازدید از این صفحه : 1032 ساعت و تاریخ انتشار : 13 : 14 : 55 1397/12/13


آخرین مطالب مشابه

استاندارد ملی شماره 7 انواع آجر نمای ساختمان نحوه ی بند کشی آجرها آجر چیست ؟

شما هم نظر بدهید