آجر نما ، آجر نما نسوز - قیمت آجر نما ، لیست آجر نما ، فروش آجر نما ، خرید آجر نما

شرکت آجر نما ی عمران یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدی در زمینه آجر عمران می باشد. که همیشه سعی در تولید بهترین نوع آجر نما می شود آجر نما ، آجر نما قرمز ، آجر نما پلاک ، آجر نما قزاقی ، آجر نما انگلیسی ، آجر نما ال ، آجر نما حصیری از دیگر محصولات شرکت آجر نمای عمران می باشد که توانسته با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز محصولاتی باکیفیت تولید و در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

آجرنما،آجر قرمز ،آجر انگلیسی ،آجر کوره ،آجر قزاقی ، آجر لفتون ،آجر عراقی ،آجر قرمز کف ،آجر نما قرمز ،آجرسوله ،آجرنما پلاک، آجر ال ،آجر حصیری ،آجر ده سوراخ ،آجر پنج سوراخ و... برخی از محصولاتی هستند که ما امروز توضیحاتی در مورد آنها ارائه خواهیم کرد.
آجر نما از تولیداتی است که امروزه در نمای ساختمان به کار میرود و انواع متفاوت دارد از جمله آجرنما،آجر قرمز ،آجر انگلیسی ،آجر کوره ،آجر قزاقی ، آجر لفتون ،آجر عراقی ،آجر قرمز کف ،آجر نما قرمز ،آجرسوله ،آجرنما پلاک، آجر ال ،آجر حصیری ،آجر ده سوراخ ،آجر پنج سوراخ و غیره .شرکت آجر نمای عمران با تولیدات متنوع توانسته نقش مهمی در تامین انواع آجرنما داشته باشد آجر نما یکی از آجر هایی است که کاربرد بسیار دارد و در انواع و اقسام گوناگون تولید میشود . شرکت آجر نما ی عمران یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید آجر نما فعالیت دارد و توانسته نقش بسزایی در تولید و تهیه آجر نما در ایران داشته باشد . آجر نما در بناها کاربرد بسیار دارد که توانسته درسال های اخیر با توجه به تنوع رنگ و گوناگونی محصول توجه سازندگان ساختمان را به خود جلب نماید . آجرنما،آجر قرمز ،آجر انگلیسی ،آجر کوره ،آجر قزاقی ، آجر لفتون ،آجر عراقی ،آجر قرمز کف ،آجر نما قرمز ،آجرسوله ،آجرنما پلاک، آجر ال ،آجر حصیری ،آجر ده سوراخ ،آجر پنج سوراخ برخی از تولیداتی است که در ساختمان ها به کار میرود و شرکت آجر نمای عمران توانسته با تولید این محصولات بسیاری از نیاز های کشور را در زمینه تهیه و تولید این محصولات را برطرف نماید .

شرکت آجر نمای عمران :

شرکت آجر نما ی عمران یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدی در زمینه آجر عمران می باشد. که همیشه سعی در تولید بهترین نوع آجر نما نموده است . آجر نما ، آجر نما قرمز ، آجر نما پلاک ، آجر نما قزاقی ، آجر نما انگلیسی ، آجر نما ال ، آجر نما حصیری از دیگر محصولات شرکت آجر نمای عمران می باشد که توانسته با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز محصولاتی باکیفیت تولید و در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

توضیحاتی در مورد برخی از محصولات:
آجر نما ، آجر بادبر
یکی از محصولات آجر نمای عمران آجر باد بر است. آجر بادبر این محصول با کیفیت از شرکت آجر نمای عمران در بسته های 8 عدد در دسترس است .

آجر نما ، آجر نمای قزاقی (سنتی)

آجر نمای قزاقی که در شرکت آجر نمای عمران تولید می شود ، نسل جدیدی از محصولات آجرنما می‌باشد که تولید آن به صورت کاملا سنتی است و در تولید آن می‌توان از انواع خاک‌های شیل، رس و نسوز استفاده نمود. کارخانه آجر نمای عمران از اولین تولید کننده‌های آجرنمای قزاقی می‌باشد و به دلیل تنوع رنگ درخاک‌های نسوز و استفاده از نوع نسوز آن جلوه و زیبایی خاصی را برخوردار بوده که به نوعی این محصول جهت استفاده از نماهای داخلی جلوه نابی دارد. کارخانه آجر نمای عمران برای تولید این محصول فقط از خاک نسوز استفاده می‌کند که این امر موجب تنوع رنگ بیشتر و کیفیت بالاتری داشته که به زیبایی و مورد پسند بودن محصول کمک شایانی می نماید. آجر نما ، آجر نما پلاک ، آجر پلاک ، آجر پلاک نیمه : یکی از آجر هایی که در نما از آن استفاده میشود آجر نما به نام آجر پلاک است که استفاده از آچر پلاک به عنوان نما سازی بیرونی ساختمان و همچنین نماسازی داخلی ساختمان ، به دلیل زیبایی بیشتر ، ظرافت کار، هزینه پایین نسبت به سایر مصالح ساختمانی مورد استفاده برای نما سازی ساختمان ، کاربرد فراوانی پیدا کرده است.

آجر نما ، آجر نما پلاک ، آجر پلاک ، آجر پلاک نیمه

جنس آجر نما پلاک از آنجایی که آجر پلاک دارای تنوع رنگی زیادی می باشد، لذا برای ساخت آن نیز از مواد اولیه مختلفی استفاده می شودکه معمولا از خاک رس طبسی و دیگر انواع خاک ها به همراه افزودنی های موثر استفاده می شود.. برای ساختمان های مختلف ، و بسته به نوع محیط قرار گیری آن ، و با در نظر گرفتن سلیقه مشتری ، می توان جنس آجرنما پلاک را مشخص کرد . آجر نما پلاک در واقع نوع خاصی از آجر است که برای زیبا سازی هرچه بیشتر ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر پلاک بنا بر طرح معماری و سلیقه مصرف کننده ممکن است در بخشی از ساختمان و یا در کل نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و موجب زیبایی هرچه بیشتر نمای آن می شود.

رنگ بندی آجر پلاک

زمینه رنگ بندی آجر پلاک بسیار گسترده بوده و با توجه به سلیقه کاربران و جلب رضایت مصرف کننده طیف وسیعی از رنگ بندی ها در آجر پلاک مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ آجرپلاک ممکن است از نارنجی روشن و متمایل به سفید گرفته تا قهوه ای تیره و مایل به سیاه متغیر باشد. تا با نیاز مشتریان را با توجه به نوع ساختمان و شرایط محیطی که در آن قرار گرفته است را فراهم نماید.

آجر نم ، آجر نما ال

آجر نما ال با بهترین کیفیت در شرکت آجر نمای عمران تولید می شود

آجر نما ، آجر نما ال نیمه

آجر نما ال نیمه نیز نوعی دیگر از محصولات ما می باشد

آجر نما ، آجر نما لفتون

مواد اولیه تشکیل دهنده آجر نما که در معادن ما استخراج می شود صددرصد از کانی های طبیعی بوده و با فرمولاسیون اختصاصی ترکیب میشوند

آجر نما ، آجر نما لفتون نیمه

تنوع در ارائه آجر نما ، بخصوص آجر نما لفتون نیمه را در شرکت آجر نمای عمران تجربه کنید

آجر نما ، آجر نما صخره ای

آجر نما به ویژه آجر نمای صخره ای که از مزایای آن پایدار بودن در مقابل شوک های سرما و گرما در مناطق گرمسیر و سردسیراست .

آجرنما ، آجر نما نسوز

جهت تولید این نوع آجر از انواع سنگ‌های نسوز و شاموت استفاده می‌گردد. آجرنمای نسوز شاموتی رنگ‌ها و ترکیبات مختلفی دارد. این نوع آجر ازمقاومت فشاری بالاتری نسبت به دیگر محصولات هم سطحش برخوردار است و تلورانس ابعاد و تابیدگی آجرهای یک کارتن و یا یک محموله بسیار ناچیز است.
کیفیت آجرهای نسوز صنعتی از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است زیرااین آجر ها را در حساس ترین نقاط کوره استفاده میکنند.آجرهای نسوز صنعتی با توجه به مکان مورد استفاده انتخاب می شود و با توجه به این که ویژگی های هر کوره منحصر به فرد است می بایستی براساس نقشه و طراحی قبل انتخاب شود تا از آن بدرستی استفاده شود و همچنین کار آمد باشد. علاوه بر ساخت این آجر، نصب آن نیز امری تخصصی می باشد که باید توسط افراد خبره نصب شود باشد که آشنا یی کامل به این امر را دارا باشد.

تفاوت آجر نما قرمز با آجر نما زرد

آجر نما یا آجرنما قرمز علاوه بر رنگ ظاهری تفاوت‌های دیگری نیز با آجر زرد دارد:
در تفاوت آجر زرد و آجر نما قرمز باید گفت ، آجرنما زرد معمولا از خاک رس تهیه می‌شود ولی آجرنما قرمز از معادن سنگ که دارای اکسید آهن بالا می‌باشد، تهیه می‌شود. به طوری که نیاز به افزودن مواد رنگی نمی‌باشد و دوام رنگ به طور دائم ثابت می‌باشد. تفاوت دوم در تفاوت آجر زرد و قرمز نما این است که درصد جذب آب آجرنمای قرمز بسیار پائین بوده، به همین دلیل در زمستان در هنگام یخ‌ بندان دوام بیشتری دارد و مناسب جهت استفاده در مناطق سردسیری می‌باشد. همچنین این نوع آجر مناسب جهت شهرهای بزرگ و آلوده و نیز مناطق شرجی با رطوبت بالا می‌باشد، چرا که آجرنمای قرمز رطوبت و آلودگی را به خود جذب نمی‌کند و همین امر باعث می‌شود تا سالیان سال با همان کیفیت اولیه باقی بماند.
سومین تفاوت آجر زرد و قرمز نما در این است که خاصیت ضد سایش آجرنمای قرمز باعث می‌گردد که در بسیاری از کشورهای جهان جهت استفاده در اماکن عمومی نظیر پیاده‌روها و نیز منازل ویلایی به صورت کف فرش استفاده گردد در صورتی که آجر نمای زرد کمتر دارای چنین خصوصیتی است.
چهارمین تفاوت آجر زرد و قرمز نما ، مقاومت فشاری بسیار بالا در آجر نمای قرمز تولیدی با سنگ شیل است که آن را در مقایسه با آجر های تولیدی با خاک رس که عموما زرد رنگ هستند متمایز می نماید . همین تفاوت آجر زرد و قرمز نما باعث گردیده تا در سراسر اروپا ، آمریکا ، چین و کشورهای آسیای میانه از این نوع آجر استفاده می‌گردد.

تعریف آجر:

آجرها گروهی از مصالح می‌باشند که به صورت صنعتی تولید و جایگزین سنگ شده‌اند و در حقیقت سنگی ساخته دست بشر می‌باشند، سنگی دگرگون که از تغییر وضعیت خشت پدید می‌آید. این گروه از مصالح که اولین تولید صنعتی و انبوه مصالح ساختمانی به دست بشر به شمار می‌آیند بر اساس نوع مواد اولیه، روند تولید و محل مصرف به انواع متنوعی تقسیم می‌شوند. آجرهای رسی که اولین و فراوان‌ترین آنها می‌باشند قدمت چند هزار ساله دارند. با پیشرفت تکنولوژی و علم شیمی انواع بی‌شماری از آجرها با کیفیت‌های مختلف ابعاد و شکل ظاهری متنوع راهی بازار مصرف شده‌اند.
آجر از قدیمی‌ترین مصالح ساختمان است که قدمت آن بنا به عقیده‌ی برخی از باستان‌شناسان به ده‌هزار سال قبل از میلاد می‌رسد.آجر در ابتدا به روش ها ی ساده و با تنوع کمتری ساخته میشد اما امروزه ما میتوانیم انواع آجر از جمله آجر نما ، آجر نما قرمز، آجر نما نسوز ، آجر نما زرد ، آجر قزاقی ، آجر نما پلاک ، آجر نما لفتون ، آجر پنج سوراخ ، آجر ده سوراخ ، آجر کف و ... را ببینیم

ساخت آجر

مراحل ساخت آجر عبارتند از : كندن و استخراج مواد خام، آماده سازي مواد اوليه، قالب گيري، خشك كردن، تخليه و انبار كردن محصول.

انواع كوره هاي آجر پزي

پس از خشك شدن خشت ها را در كوره مي چينند طرز چيدن آنها طوري است كه بين آنها فاصله وجود دارد تا گازهاي داغ و شعله بتواند از لاي آنها عبور كند كوره هاي آجر پزي سه نوع هستند:
كوره تنوره اي هوفمان و تونلي قابل ذكر است كه كوره هاي تونلي مدرن ترين كوره هاي آجر پزي مي باشند كه در آنها سراميك هاي ممتاز و صنعتي نيز مي پزند.

ويژگي هاي آجر

آجر خوب بايد در برخورد با آجر ديگر صداي زنگ بدهد صداي زنگ نشانه سلامت توپري و مقاومت و كمي ميزان جذب آب آن است آجر خوب بايد در آتش سوزي مقاومت كند و خميري و آب نشود رنگ آجر خوب بايد يكنواخت باشد و همچنين بايد يكنواخت و سطح آن بدون حفره باشدف سختي آجر بايد به اندازه اي باشد كه با ناخن خط نيفتد.

استاندارد آجر در ايران

پيش از صدارت " ميرزا تقي خان امير كبير " ، آجرهاي تهران به كه منظور ساخت عمارت دارالخلافه به كار مي رفت ، هر يك نيم من تا سه9 چارك وزن داشت. در زمان صدارت امير كبير و پي اعتراض مردم در اين مورد،وزن معيني براي انواع آجر تعيين گرديد و استاندارد مزبور به اطلاع عموم رسيد.
روزنامه وقايع اتفاقيه شماره 20 ، مورخ نوزدهم شعبان 1267 ه.ق. مي نويسد: " سابقا كه آجر به جهت بنايي عمارت دارالخلافه معمول بود ، عددي نيم من تا سه چارك بيشتر نبود . كارگزاران دولت عليه محض رعايت عموم خلق ، وزن معيني به جهت آجر قرار دادند كه با آن وزن از كوره بيرون آورده و به مردم بفروشند و در اين باب ، به صلاحديد عاليجاهان كلانتر و معمارباشي و ملك التجار ، از كوره پزها التزام گرفته گه از اين قرار بفروشند و تفاوت وزن را بر قيمت بيفزايند. و بنايي امسال كلا از آجر جديد است : " آجر قالب شاهي تراش 1 عدد 1 من و 20 سير ؛ آجر نظامي به جهت فرش 1 عدد 6 من ؛ آجر نظامي به جهت دندانه 1 عدد 5 من ." بنا بر آخرين استاندارد ايران به تاريخ 7 خرداد 1357 در مورد آجرهاي رسي ، آجر ها به دو گروه دستي و ماشيني تقسيم بندي مي شوند . آجر دستي خود به دو نوع فشاري و قزاقي سفيد و آجر ماشيني نيز به تو پر و سوراخ دار گروه بندي شده اند . ميزان جذب آب وطابق استاندارد ايران در آجر هاي ماشيني 16 درصد و حداقل براي هر دو نوع آجر 8 درصد تعيين شده است
استفاده از آجر در صنعت ساختمان آجرنما،آجر قرمز ،آجر انگلیسی ،آجر کوره ،آجر قزاقی ، آجر لفتون ،آجر عراقی ،آجر قرمز کف ،آجر نما قرمز ،آجرسوله ،آجرنما پلاک، آجر ال ،آجر حصیری ،آجر ده سوراخ ،آجر پنج سوراخ تعدادی از انواع آجر هایی هستند که در ساختمان ها به کار میروند .
استفاده از آجر در صنعت رو به رشد ساختمان هر روز تغییر کرده و مصالح و ابزار مورد استفاده در آن نیز روز به روز تغییر میکند. در این میان آجر به عنوان یکی از اساسی ترین مصالح ساختمانی تغییرات زیادی داشته و امروزه شاهد مدل های متنوع و مختلفی از آن هستیم. آجر پلاک نیز به عنوان یکی از جدیدترین انواع آجر نما امروزه در مدل ها و انواع مختلفی تهیه و اخیرا نیز کاربرد فراوانی در نماسازی داخلی و خارجی ساختمان پیدا کرده است.

قیمت آجر نما

قیمت های آجر نما در شرکت آجرنمای عمران در سراسر کشور با نرخ یکسان توزیع می گردد ، و اگر فروشنده ای بخواهد که قیمت آجر نما به شما ارائه دهد می بایست بنا بر لیست قیمت آجر نما که در شرکت آجر نما عمران ارائه می شود ، قیمت دهد . . در پایان شما عزیزان میخواهیم برای اطلاع از قیمت هریک از محصولات از آجرنما،آجر قرمز ،آجر انگلیسی ،آجر کوره ،آجر قزاقی ، آجر لفتون ،آجر عراقی ،آجر قرمز کف ،آجر نما قرمز ،آجرسوله ،آجرنما پلاک، آجر ال ،آجر حصیری ،آجر ده سوراخ ،آجر پنج سوراخ و ... با ما در تماس باشید .
در پایان این مقاله نما ی عمران یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدی در زمینه آجر عمران می باشد. که همیشه سعی در تولید بهترین نوع آجر نما می شود آجر نما ، آجر نما قرمز ، آجر نما پلاک ، آجر نما قزاقی ، آجر نما انگلیسی ، آجر نما ال ، آجر نما حصیری از دیگر محصولات شرکت آجر نمای عمران می باشد که توانسته با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز محصولاتی باکیفیت تولید و در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

فیمت آجر نما

قیمت های آجر نما در شرکت ما در سراسر کشور با نرخ یکسان توزیع می گردد ، و اگر فروشنده ای بخواهد که قیمت آجر نما به شما ارائه دهد می بایست بنا بر لیست قیمت آجر نما که ما در شرکت ارائه می دهیم ، قیمت دهد .

آجر نمای قزاقی (سنتی)

آجر نمای قزاقی که در شرکت آجر نمای عمران تولید می شود ، نسل جدیدی از محصولات آجرنما می‌باشد که تولید آن به صورت کاملا سنتی است و در تولید آن می‌توان از انواع خاک‌های شیل، رس و نسوز استفاده نمود. کارخانه آجر نمای عمران از اولین تولید کننده‌های آجرنمای قزاقی می‌باشد و به دلیل تنوع رنگ درخاک‌های نسوز و استفاده از نوع نسوز آن جلوه و زیبایی خاصی را برخوردار بوده که به نوعی این محصول جهت استفاده از نماهای داخلی جلوه نابی دارد. کارخانه آجر نمای عمران برای تولید این محصول فقط از خاک نسوز استفاده می‌کند که این امر موجب تنوع رنگ بیشتر و کیفیت بالاتری داشته که به زیبایی و مورد پسند بودن محصول کمک شایانی می نماید.

آجر نما پلاک

آجر نمای پلاک هم یکی از محصولات شرکت آجر نما ی عمران می باشد، و ما آماده ارائه بهترین نوع آجر نما ی پلاک به شما هستیم.

آجر نما پلاک نیمه

آجر نما پلاک نیمه دیگر محصول ما در زمینه آجر نما می باشد.

آجر نما ال

آجر نما ال با بهترین کیفیت در شرکت آجر نمای عمران تولید می شود